У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кіндрашівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндрашівська:

Актуальний розклад електричок по станції Кіндрашівська містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кіндрашівська з такими станціями і населеними пунктами як Лантратівка, Кіндрашівська Нова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 07 хв до пункту призначення Кіндрашівська Нова. Найближчі станції та зупинні пункти Вергунка, Локомотивний, Луганськ-Північний, Кіндрашівська Нова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кіндрашівська відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Кіндрашівська Нова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндрашівська відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 08.22 2 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413/6412 Луганськ Кіндрашівська Нова 23.06 1 хв  23.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кіндрашівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кіндрашівська