У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Климашівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Климашівка:

Актуальний розклад електричок по станції Климашівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Климашівка з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 06 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Заруддя, Черепівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Климашівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хмельницький - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Климашівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6372 Хмельницький Шепетівка 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Климашівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Климашівка