У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комендантська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комендантська:

Актуальний розклад електричок по станції Комендантська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Комендантська з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила, Фащівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 49 хв до пункту призначення Фащівка. Найближчі станції та зупинні пункти Фащівка, 28 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Комендантська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красна Могила - Фащівка, Фащівка - Красна Могила. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комендантська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Фащівка Красна Могила 04.07 1 хв  04.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6552 Красна Могила Фащівка 09.48 1 хв  09.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 16.06 1 хв  16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 21.48 1 хв  21.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Комендантська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Комендантська

Від станції Комендантська можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Комендантська