У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коновальця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коновальця:

Актуальний розклад електричок по станції Коновальця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Коновальця з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 23 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Персенківка, Городоцька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Коновальця відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Львів, Львів - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коновальця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063 Ходорів Львів 07.06 2 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6062 Львів Ходорів 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 17.44 2 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 19.21 2 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Коновальця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коновальця