У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Копичинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Копичинці:

Актуальний розклад електричок по станції Копичинці містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Копичинці з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Чортків. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 12 хв до пункту призначення Чортків. Найближчі станції та зупинні пункти Котівка, Хоростків. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Копичинці відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Чортків. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Копичинці відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Копичинці - Київ від 251.44 грн.

  • Копичинці - Львів від 147.17 грн.

  • Копичинці - Тернопіль від 35.00 грн. (66.4 км)

  • Копичинці - Яремче від 179.80 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6270* Чортків Тернопіль 05.26 12 хв  05.38 Курсує щоденно - переглянути
6277 Тернопіль Чортків 23.11 1 хв  23.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Копичинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Копичинці