У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6270 Чортків — Тернопіль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чортків - Тернопіль номер 6270 відправляється зі станції Чортків о 04.34 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6270 Чортків - Тернопіль пролягає по таким станціям як Вигнанка, Гадинківці, Котівка, Копичинці, Хоростків, Говилів, Деренівка, Трембовля, Кровинка, Микулинці-Струсів, Зелений Гай, Прошова, Березовиця-Острів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чортків 04.34
Вигнанка 04.52 1 хв  04.53 18 хв 
Гадинківці 04.59 1 хв  05.00 25 хв 
Котівка 05.05 1 хв  05.06 31 хв 
Копичинці 05.13 14 хв  05.27 39 хв 
Хоростків 05.47 1 хв  05.48 1 г  13 хв 
Говилів 05.57 1 хв  05.58 1 г  23 хв 
Деренівка 06.04 3 хв  06.07 1 г  30 хв 
Трембовля 06.20 1 хв  06.21 1 г  46 хв 
Кровинка 06.27 1 хв  06.28 1 г  53 хв 
Микулинці-Струсів 06.38 1 хв  06.39 2 г  4 хв 
Зелений Гай 06.45 1 хв  06.46 2 г  11 хв 
Прошова 06.54 1 хв  06.55 2 г  20 хв 
Березовиця-Острів 07.09 1 хв  07.10 2 г  35 хв 
Тернопіль-Пас. 07.27 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6270 Чортків — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031