У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6277 Тернопіль — Чортків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Чортків номер 6277 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.30 і прибуває на станцію Чортків о 23.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6277 Тернопіль - Чортків пролягає по таким станціям як Березовиця-Острів, Прошова, Зелений Гай, Микулинці-Струсів, Кровинка, Трембовля, Деренівка, Говилів, Хоростків, Копичинці, Котівка, Гадинківці, Вигнанка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.30
Березовиця-Острів 20.47 1 хв  20.48 17 хв 
Прошова 21.03 1 хв  21.04 33 хв 
Зелений Гай 21.09 1 хв  21.10 39 хв 
Микулинці-Струсів 21.19 1 хв  21.20 49 хв 
Кровинка 21.27 1 хв  21.28 57 хв 
Трембовля 21.36 2 хв  21.38 1 г  6 хв 
Деренівка 21.55 9 хв  22.04 1 г  25 хв 
Говилів 22.09 1 хв  22.10 1 г  39 хв 
Хоростків 22.20 1 хв  22.21 1 г  50 хв 
Копичинці 22.42 1 хв  22.43 2 г  12 хв 
Котівка 22.49 1 хв  22.50 2 г  19 хв 
Гадинківці 22.54 1 хв  22.55 2 г  24 хв 
Вигнанка 23.01 1 хв  23.02 2 г  31 хв 
Чортків 23.17 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6277 Тернопіль-Пас. — Чортків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031