У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень-Подільський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коростень-Подільський:

Актуальний розклад електричок по станції Коростень-Подільський містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Коростень-Подільський з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Бережесть, Овруч. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 53 хв до пункту призначення Овруч. Найближчі станції та зупинні пункти Сокорики, Сади. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Коростень-Подільський відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Бережесть, Коростень-Подільський - Коростень, Овруч - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коростень-Подільський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Овруч Коростень 06.46 2 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6432 Коростень Коростень 07.42 Курсує щоденно - переглянути
6431 Коростень Коростень 08.26 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Бережесть 08.58 2 хв  09.00 Курсує щоденно - переглянути
6455 Бережесть Коростень 17.13 2 хв  17.15 Курсує щоденно - переглянути
6454 Коростень Овруч 20.52 1 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Коростень-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коростень-Подільський