У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень-Подільський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коростень-Подільський:

Актуальний розклад електричок по станції Коростень-Подільський містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Коростень-Подільський з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 53 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Сокорики, Сади. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Коростень-Подільський відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень-Подільський - Коростень, Бережесть - Коростень, Коростень - Бережесть. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коростень-Подільський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 06.56 2 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6432 Коростень Коростень 07.50 Курсує щоденно - переглянути
6431 Коростень Коростень 08.26 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Бережесть 09.42 2 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
6453 Бережесть Коростень 17.18 2 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6452 Коростень Бережесть 20.52 1 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Коростень-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коростень-Подільський