У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кострижівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кострижівка:

Актуальний розклад електричок по станції Кострижівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кострижівка з такими станціями і населеними пунктами як Заліщики, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 56 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Прилипче, Заліщики. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кострижівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коломия - Заліщики, Заліщики - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кострижівка відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452* Коломия Заліщики 11.47 2 хв  11.49 Курсує щоденно - переглянути
6451* Заліщики Коломия 12.54 2 хв  12.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кострижівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кострижівка