У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковельський парк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ковельський парк:

Актуальний розклад електричок по станції Ковельський парк містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ковельський парк з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Коростень-Подільський, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 43 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Сади, Коростень. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ковельський парк відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень-Подільський - Коростень, Коростень - Коростень-Подільський, Коростень - Бережесть. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ковельський парк відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 07.07 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6432 Коростень Коростень 07.40 1 хв  07.41 Курсує щоденно - переглянути
6431 Коростень Коростень 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Бережесть 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
6453 Бережесть Коростень 17.29 1 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути
6452 Коростень Бережесть 20.42 1 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ковельський парк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковельський парк