У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковпакове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ковпакове:

Актуальний розклад електричок по станції Ковпакове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ковпакове з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила, Фащівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 48 хв до пункту призначення Фащівка. Найближчі станції та зупинні пункти 58 Км, 65 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ковпакове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красна Могила - Фащівка, Фащівка - Красна Могила. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ковпакове відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Фащівка Красна Могила 05.03 1 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
6552 Красна Могила Фащівка 08.46 1 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 17.03 1 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ковпакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковпакове