У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крошня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Крошня:

Актуальний розклад електричок по станції Крошня містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Крошня з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Новоград-Волинський-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 51 хв до пункту призначення Житомир. Найближчі станції та зупинні пункти Старт, Житомир. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Крошня відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Новоград-Волинський-1, Новоград-Волинський-1 - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Крошня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 07.07 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6411 Житомир Новоград-Волинський 10.04 1 хв  10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413 Житомир Новоград-Волинський 17.46 1 хв  17.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6415 Житомир Новоград-Волинський 18.26 1 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Новоград-Волинський Житомир 20.50 1 хв  20.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Крошня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Крошня