У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крошня - Житомир
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Крошня - Житомир:

Поточний розклад електричок Крошня - Житомир включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 10 хв зі станції Крошня і прибуває на станцію Житомир о 17 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Новоград-Волинський-1 - Житомир, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Крошня і Житомир цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Крошня - Житомир, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Крошня Житомир ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Крошня - Житомир можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 17.10
Крошня
17.17
Житомир
7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Крошня -Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Крошня — Житомир

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Житомир — Крошня