З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крутоярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Крутоярка:

Актуальний розклад електричок по станції Крутоярка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Крутоярка з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 49 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти 283 Км, 276 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Крутоярка відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Межова - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Чаплине, Чаплине - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Крутоярка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6109 Чаплине Дніпро 04.42 1 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109 Межова Дніпро 04.46 1 хв  04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6104 Синельникове Чаплине 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6141* Чаплине Дніпро 09.50 1 хв  09.51 Курсує щоденно - переглянути
6110 Дніпро Чаплине 10.46 1 хв  10.47 Курсує щоденно - переглянути
6127 Чаплине Дніпро 16.48 1 хв  16.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Крутоярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Крутоярка