У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кучерівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кучерівка:

Актуальний розклад електричок по станції Кучерівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кучерівка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас., Олександрія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 28 хв до пункту призначення Олександрія. Найближчі станції та зупинні пункти 325 Км, 317 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кучерівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна, Помічна - Олександрія. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кучерівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6332* Помічна Знам'янка 11.03 1 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Олександрія 18.27 1 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кучерівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кучерівка