У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кучерівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кучерівка:

Актуальний розклад електричок по станції Кучерівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кучерівка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас., Одеса-Головна, Олександрія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 27 хв до пункту призначення Олександрія. Найближчі станції та зупинні пункти 325 Км, 317 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кучерівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Олександрія - Помічна, Колосівка - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кучерівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 06.32 1 хв  06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6331 Олександрія Помічна 06.32 1 хв  06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 11.03 1 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Олександрія 18.26 1 хв  18.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кучерівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кучерівка

Від станції Кучерівка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Кучерівка