У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куряж
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Куряж:

Актуальний розклад електричок по станції Куряж містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Куряж з такими станціями і населеними пунктами як Золочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 27 хв до пункту призначення Золочів. Найближчі станції та зупинні пункти Залютине, Зарічанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Куряж відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Балашівський - Золочів, Харків-Пас. - Золочів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Куряж відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6133 Харків Золочів 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6137-6138 Харків Золочів 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6145-6146 Харків Золочів 18.27 1 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути
6149-6150 Харків Золочів 21.26 1 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Куряж можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Куряж