У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куряж - Зарічанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Куряж - Зарічанка:

Поточний розклад електричок Куряж - Зарічанка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 00 хв зі станції Куряж і прибуває на станцію Зарічанка о 07 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6145-6146 сполученням Харків-Пас. - Золочів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Куряж і Зарічанка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Куряж - Зарічанка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Куряж Зарічанка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Куряж - Зарічанка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Куряж та Зарічанка – 3.0 км. Ціна квитка на електричку Куряж Зарічанка складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6145-6146 Харків Золочів 07.00
Куряж
07.05
Зарічанка
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Куряж -Зарічанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Куряж — Зарічанка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарічанка — Куряж