У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кузьмин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кузьмин:

Актуальний розклад електричок по станції Кузьмин містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кузьмин з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 05 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Воронківці, Красилів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кузьмин відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хмельницький - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кузьмин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 06.17 1 хв  06.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6372 Хмельницький Шепетівка 19.04 1 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кузьмин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кузьмин