У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ларине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ларине:

Актуальний розклад електричок по станції Ларине містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ларине з такими станціями і населеними пунктами як Ясинувата-Пас., Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 15 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 36 Км, Широкий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ларине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Пас. - Іловайськ, Іловайськ - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ларине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6931 Іловайськ Ясинувата 06.22 1 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
6932 Ясинувата Іловайськ 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ларине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ларине