У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лелеківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лелеківка:

Актуальний розклад електричок по станції Лелеківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лелеківка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас., Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 30 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 286 Км, Шостаківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лелеківка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лелеківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 10.06 1 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 14.56 1 хв  14.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 17.29 1 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лелеківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лелеківка

Від станції Лелеківка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Лелеківка