У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лелеківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лелеківка:

Актуальний розклад електричок по станції Лелеківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лелеківка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 19 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 286 Км, Шостаківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лелеківка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна, Помічна - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лелеківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6332 Помічна Знам'янка 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 15.38 1 хв  15.39 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лелеківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лелеківка