У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лепетиха
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лепетиха:

Актуальний розклад електричок по станції Лепетиха містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лепетиха з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Апостолове, Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 59 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Біла Криниця, Березнегувате. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лепетиха відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Апостолове, Апостолове - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лепетиха відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6721 Апостолове Миколаїв 04.35 2 хв  04.37 Курсує щоденно - переглянути
6702 Херсон Апостолове 11.33 2 хв  11.35 Курсує щоденно - переглянути
6701 Апостолове Херсон 15.26 2 хв  15.28 Курсує щоденно - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 19.57 2 хв  19.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лепетиха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лепетиха