У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любіжня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любіжня:

Актуальний розклад електричок по станції Любіжня містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Любіжня з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ворохта. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 17 хв до пункту призначення Ворохта. Найближчі станції та зупинні пункти Делятин, Лойова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Любіжня відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Ворохта, Ворохта - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любіжня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 05.25 1 хв  05.26 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Івано-Франківськ Ворохта 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Ворохта Івано-Франківськ 17.43 1 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 22.16 1 хв  22.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Любіжня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Любіжня