У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402-6401 Ворохта — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ворохта - Івано-Франківськ номер 6402-6401 відправляється зі станції Ворохта о 04.10 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 07.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6402-6401 Ворохта - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Татарів, Микуличин, Ямна, Яремче, Дора, Делятин, Любіжня, Лойова, Надвірна, Тарновиця, Цуцилів, Тисменичани, Дачник, Братківці, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 04.10
Татарів 04.23 2 хв  04.25 13 хв 
Микуличин 04.37 3 хв  04.40 27 хв 
Ямна 04.50 1 хв  04.51 40 хв 
Яремче 04.58 6 хв  05.04 48 хв 
Дора 05.09 1 хв  05.10 59 хв 
Делятин 05.16 2 хв  05.18 1 г  6 хв 
Любіжня 05.25 1 хв  05.26 1 г  15 хв 
Лойова 05.42 1 хв  05.43 1 г  32 хв 
Надвірна 05.55 7 хв  06.02 1 г  45 хв 
Тарновиця 06.12 2 хв  06.14 2 г  2 хв 
Цуцилів 06.20 1 хв  06.21 2 г  10 хв 
Тисменичани 06.25 1 хв  06.26 2 г  15 хв 
Дачник 06.32 1 хв  06.33 2 г  22 хв 
Братківці 06.38 4 хв  06.42 2 г  28 хв 
Хриплин 06.55 1 хв  06.56 2 г  45 хв 
Бистриця 07.01 1 хв  07.02 2 г  51 хв 
Івано-Франківськ 07.06 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6402-6401 Ворохта — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031