У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402-6401 Івано-Франківськ — Ворохта Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Ворохта номер 6402-6401 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.34 і прибуває на станцію Ворохта о 23.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6402-6401 Івано-Франківськ - Ворохта пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Братківці, Дачник, Тисменичани, Цуцилів, Тарновиця, Надвірна, Лойова, Любіжня, Делятин, Дора, Яремче, Ямна, Микуличин, Татарів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.34
Бистриця 20.39 1 хв  20.40 5 хв 
Хриплин 20.44 2 хв  20.46 10 хв 
Братківці 20.59 2 хв  21.01 25 хв 
Дачник 21.05 1 хв  21.06 31 хв 
Тисменичани 21.13 1 хв  21.14 39 хв 
Цуцилів 21.19 1 хв  21.20 45 хв 
Тарновиця 21.28 6 хв  21.34 54 хв 
Надвірна 21.46 2 хв  21.48 1 г  12 хв 
Лойова 22.05 1 хв  22.06 1 г  31 хв 
Любіжня 22.15 1 хв  22.16 1 г  41 хв 
Делятин 22.21 2 хв  22.23 1 г  47 хв 
Дора 22.31 1 хв  22.32 1 г  57 хв 
Яремче 22.39 2 хв  22.41 2 г  5 хв 
Ямна 22.48 1 хв  22.49 2 г  14 хв 
Микуличин 22.59 2 хв  23.01 2 г  25 хв 
Татарів 23.16 1 хв  23.17 2 г  42 хв 
Ворохта 23.30 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6402-6401 Івано-Франківськ — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930