У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402-6401 Івано-Франківськ — Ворохта Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Ворохта номер 6402-6401 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.34 і прибуває на станцію Ворохта о 23.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6402-6401 Івано-Франківськ - Ворохта пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Братківці, Дачник, Тисменичани, Цуцилів, Тарновиця, Надвірна, Лойова, Любіжня, Делятин, Дора, Яремче, Ямна, Микуличин, Татарів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.34
Бистриця 20.39 1 хв  20.40 5 хв 
Хриплин 20.44 1 хв  20.45 10 хв 
Братківці 20.58 1 хв  20.59 24 хв 
Дачник 21.03 1 хв  21.04 29 хв 
Тисменичани 21.11 1 хв  21.12 37 хв 
Цуцилів 21.17 1 хв  21.18 43 хв 
Тарновиця 21.26 6 хв  21.32 52 хв 
Надвірна 21.47 2 хв  21.49 1 г  13 хв 
Лойова 22.06 1 хв  22.07 1 г  32 хв 
Любіжня 22.16 1 хв  22.17 1 г  42 хв 
Делятин 22.22 2 хв  22.24 1 г  48 хв 
Дора 22.32 1 хв  22.33 1 г  58 хв 
Яремче 22.40 2 хв  22.42 2 г  6 хв 
Ямна 22.49 1 хв  22.50 2 г  15 хв 
Микуличин 23.00 2 хв  23.02 2 г  26 хв 
Татарів 23.17 1 хв  23.18 2 г  43 хв 
Ворохта 23.31 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6402-6401 Івано-Франківськ — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031