У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любине:

Актуальний розклад електричок по станції Любине містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Любине з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Каховка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 21 хв до пункту призначення Каховка. Найближчі станції та зупинні пункти Снігурівка, Новопетрівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Любине відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Каховка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Каховка Миколаїв 05.20 2 хв  05.22 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 19.19 2 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Любине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Любине