У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лобівські Копі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лобівські Копі:

Актуальний розклад електричок по станції Лобівські Копі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лобівські Копі з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила, Фащівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 24 хв до пункту призначення Фащівка. Найближчі станції та зупинні пункти Щотове, Картушине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лобівські Копі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фащівка - Красна Могила, Красна Могила - Фащівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лобівські Копі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Фащівка Красна Могила 05.31 2 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
6552 Красна Могила Фащівка 08.22 2 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 17.31 2 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 20.22 2 хв  20.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лобівські Копі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лобівські Копі

Від станції Лобівські Копі можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Лобівські Копі