У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лойова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лойова:

Актуальний розклад електричок по станції Лойова містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лойова з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ясіня, Ворохта. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 06 хв до пункту призначення Ворохта. Найближчі станції та зупинні пункти Любіжня, Надвірна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лойова відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворохта - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Ясіня. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лойова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403* Івано-Франківськ Ясіня 09.45 1 хв  09.46 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403* Ясіня Івано-Франківськ 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 22.05 1 хв  22.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лойова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лойова