У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Локомотивне Депо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Локомотивне Депо:

Актуальний розклад електричок по станції Локомотивне Депо містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Локомотивне Депо з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна, Олександрія, Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 29 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Помічна, Якимівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Локомотивне Депо відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Олександрія, Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Локомотивне Депо відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Колосівка Знам'янка 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6331 Олександрія Помічна 09.15 1 хв  09.16 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Олександрія 15.55 1 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 16.28 1 хв  16.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Локомотивне Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Локомотивне Депо

Від станції Локомотивне Депо можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Локомотивне Депо