У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Локомотивне Депо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Локомотивне Депо:

Актуальний розклад електричок по станції Локомотивне Депо містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Локомотивне Депо з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 15 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Помічна, Якимівка, Федорівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Локомотивне Депо відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Локомотивне Депо відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Помічна Знам'янка 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6331 Знам'янка Помічна 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 15.43 1 хв  15.44 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 19.14 1 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Локомотивне Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Локомотивне Депо