У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луганськ-Північний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луганськ-Північний:

Актуальний розклад електричок по станції Луганськ-Північний містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Луганськ-Північний з такими станціями і населеними пунктами як Лантратівка, Кіндрашівська Нова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 41 хв до пункту призначення Кіндрашівська Нова. Найближчі станції та зупинні пункти 80 Км, 85 Км, Луганськ, Кіндрашівська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Луганськ-Північний відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Кіндрашівська Нова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луганськ-Північний відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 07.50 2 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413/6412 Луганськ Кіндрашівська Нова 22.40 1 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Луганськ-Північний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луганськ-Північний