У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Малий Глибочок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Малий Глибочок:

Актуальний розклад електричок по станції Малий Глибочок містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Малий Глибочок з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 57 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Красносільці, Збараж. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Малий Глибочок відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Малий Глибочок відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6241 Ланівці Тернопіль 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6244 Тернопіль Ланівці 21.56 1 хв  21.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Малий Глибочок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Малий Глибочок