У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6244 Тернопіль — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Ланівці номер 6244 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.45 і прибуває на станцію Ланівці о 23.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6244 Тернопіль - Ланівці пролягає по таким станціям як Шляхтинці, Лозова, Курники, Стегниківці, Івашківці, Збараж, Малий Глибочок, Красносільці, Зарудечко, Шили, Карначівка, Пахиня, Вишгородок, Білка, Бережанка, Коськівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.45
Шляхтинці 21.04 1 хв  21.05 19 хв 
Лозова 21.10 1 хв  21.11 25 хв 
Курники 21.16 1 хв  21.17 31 хв 
Стегниківці 21.23 1 хв  21.24 38 хв 
Івашківці 21.30 1 хв  21.31 45 хв 
Збараж 21.45 1 хв  21.46 1 г 
Малий Глибочок 21.56 1 хв  21.57 1 г  11 хв 
Красносільці 22.07 1 хв  22.08 1 г  22 хв 
Зарудечко 22.15 1 хв  22.16 1 г  30 хв 
Шили 22.23 1 хв  22.24 1 г  38 хв 
Карначівка 22.30 2 хв  22.32 1 г  45 хв 
Пахиня 22.36 1 хв  22.37 1 г  51 хв 
Вишгородок 22.42 1 хв  22.43 1 г  57 хв 
Білка 22.51 1 хв  22.52 2 г  6 хв 
Бережанка 23.00 1 хв  23.01 2 г  15 хв 
Коськівці 23.09 1 хв  23.10 2 г  24 хв 
Ланівці 23.18 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6244 Тернопіль-Пас. — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930