У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мартинів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мартинів:

Актуальний розклад електричок по станції Мартинів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мартинів з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 28 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Тенетники, Бурштин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мартинів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Ходорів, Ходорів - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мартинів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6418* Ходорів Івано-Франківськ 05.48 1 хв  05.49 Курсує щоденно - переглянути
6411 Івано-Франківськ Ходорів 10.43 1 хв  10.44 Курсує щоденно - переглянути
6414 Ходорів Івано-Франківськ 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 22.27 1 хв  22.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мартинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мартинів