У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маржанівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Маржанівка:

Актуальний розклад електричок по станції Маржанівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Маржанівка з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 09 хв до пункту призначення Тимкове. Найближчі станції та зупинні пункти Долинська, 65 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Маржанівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Тимкове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Маржанівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6036 Тимкове Знам'янка 08.29 1 хв  08.30 Курсує щоденно - переглянути
6035 Знам'янка Тимкове 19.08 1 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Маржанівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Маржанівка