У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6035-6036 Помічна — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6035-6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Помічна о 03.30 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 10.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кропивницька, Бобринець, Червоне Озеро, Пост 127 Км, Долинська, Куцівка, Чабанівка, 23 Км, Сахарна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 03.30
Висоцьке 03.43 2 хв  03.45 13 хв 
Кропивницька 03.54 2 хв  03.56 24 хв 
Осикувата 04.41 2 хв  04.43 1 г  11 хв 
Бобринець 05.21 2 хв  05.23 1 г  51 хв 
Седнівка 06.17 2 хв  06.19 2 г  47 хв 
Червоне Озеро 06.45 2 хв  06.47 3 г  15 хв 
124 Км 06.54 1 хв  06.55 3 г  24 хв 
Пост 127 Км 06.59 1 хв  07.00 3 г  29 хв 
Тимкове 07.10 36 хв  07.46 3 г  40 хв 
Долинська 08.04 5 хв  08.09 4 г  34 хв 
Маржанівка 08.22 6 хв  08.28 4 г  52 хв 
Куцівка 08.42 2 хв  08.44 5 г  12 хв 
50 Км Роз'їзд 08.54 1 хв  08.55 5 г  24 хв 
Чабанівка 09.06 10 хв  09.16 5 г  36 хв 
Шарівка 09.28 1 хв  09.29 5 г  58 хв 
23 Км 09.38 1 хв  09.39 6 г  8 хв 
Медерове 09.44 1 хв  09.45 6 г  14 хв 
Сахарна 09.57 2 хв  09.59 6 г  27 хв 
5 Км Роз'їзд 10.08 2 хв  10.10 6 г  38 хв 
Знам'янка-Сортувальна 10.22 1 хв  10.23 6 г  52 хв 
Знам'янка-Пас. 10.28 6 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6035-6036 Помічна — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031