У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6035-6036 Помічна — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6035-6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Помічна о 03.30 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 10.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кропивницька, Бобринець, Червоне Озеро, Пост 127 Км, Долинська, Куцівка, Чабанівка, 23 Км, Сахарна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 03.30
Висоцьке 03.43 2 хв  03.45 13 хв 
Кропивницька 03.54 2 хв  03.56 24 хв 
Осикувата 04.41 2 хв  04.43 1 г  11 хв 
Бобринець 05.21 2 хв  05.23 1 г  51 хв 
Седнівка 06.17 2 хв  06.19 2 г  47 хв 
Червоне Озеро 06.45 2 хв  06.47 3 г  15 хв 
124 Км 06.54 1 хв  06.55 3 г  24 хв 
Пост 127 Км 06.59 1 хв  07.00 3 г  29 хв 
Тимкове 07.10 30 хв  07.40 3 г  40 хв 
Долинська 08.00 7 хв  08.07 4 г  30 хв 
Маржанівка 08.20 8 хв  08.28 4 г  50 хв 
Куцівка 08.42 2 хв  08.44 5 г  12 хв 
50 Км Роз'їзд 08.54 1 хв  08.55 5 г  24 хв 
Чабанівка 09.06 10 хв  09.16 5 г  36 хв 
Шарівка 09.28 1 хв  09.29 5 г  58 хв 
23 Км 09.38 1 хв  09.39 6 г  8 хв 
Медерове 09.44 1 хв  09.45 6 г  14 хв 
Сахарна 09.57 2 хв  09.59 6 г  27 хв 
5 Км Роз'їзд 10.08 2 хв  10.10 6 г  38 хв 
Знам'янка-Сортувальна 10.22 1 хв  10.23 6 г  52 хв 
Знам'янка-Пас. 10.28 6 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6035-6036 Помічна — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728