У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6035-6036 Помічна — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Знам'янка номер 6035-6036 відправляється зі станції Помічна о 04.00 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 10.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6035-6036 Помічна - Знам'янка пролягає по таким станціям як Кропивницька, Бобринець, Червоне Озеро, Долинська, Куцівка, Чабанівка, 23 Км, Сахарна, Вагонне депо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Помічна – Знам'янка-Пас. складає 43.00 гривень. Відстань між станціями – 142.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

У добу 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 квітня, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 травня, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 червня 2024 року вносяться зміни в розклад руху приміських поїздів: - № 6035/6036 Помічна – Знам’янка, № 6043/6044 Знам’янка - Помічна відміняються на дільниці Долинська – Знам’янка, та буде курсувати зміненим розкладом: - № 6035/6036 Помічна – Долинська: Помічна відправлення 04.10 діючим розкладом до Тимкове, далі: Тимкове 07.36 – 08.12 Долинська 08.30. Зворотно № 6043 Долинська – Помічна: Долинська відправлення 18.30 Тимкове 18.48 – 19.23, далі діючим розкладом прибуттям Помічна 22.51.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 04.00
Висоцьке 04.13 1 хв  04.14 13 хв 
Кропивницька 04.26 2 хв  04.28 26 хв 
Осикувата 05.14 2 хв  05.16 1 г  14 хв 
Бобринець 05.52 2 хв  05.54 1 г  52 хв 
Седнівка 06.47 2 хв  06.49 2 г  47 хв 
Червоне Озеро 07.10 2 хв  07.12 3 г  10 хв 
Тимкове 07.36 22 хв  07.58 3 г  36 хв 
Долинська 08.18 4 хв  08.22 4 г  18 хв 
Маржанівка 08.31 1 хв  08.32 4 г  31 хв 
Куцівка 08.48 2 хв  08.50 4 г  48 хв 
50 Км Роз'їзд 08.59 1 хв  09.00 4 г  59 хв 
Чабанівка 09.08 1 хв  09.09 5 г  8 хв 
Шарівка 09.21 2 хв  09.23 5 г  21 хв 
23 Км 09.33 1 хв  09.34 5 г  33 хв 
Медерове 09.40 1 хв  09.41 5 г  40 хв 
Сахарна 09.51 2 хв  09.53 5 г  51 хв 
5 Км Роз'їзд 10.01 1 хв  10.02 6 г  1 хв 
Вагонне депо 10.10 1 хв  10.11 6 г  10 хв 
Знам'янка-Сортувальна 10.16 1 хв  10.17 6 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 10.23 6 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6035-6036 Помічна — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031