У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Медерове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Медерове:

Актуальний розклад електричок по станції Медерове містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Медерове з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 00 хв до пункту призначення Тимкове. Найближчі станції та зупинні пункти 23 Км, Сахарна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Медерове відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Тимкове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Медерове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6036 Тимкове Знам'янка 09.41 2 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6035 Знам'янка Тимкове 17.58 2 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Медерове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Медерове