У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Менчугове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Менчугове:

Актуальний розклад електричок по станції Менчугове містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Менчугове з такими станціями і населеними пунктами як Ясинувата-Західна, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 27 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 39 Км, 36 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Менчугове відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Ясинувата-Західна, Ясинувата-Західна - Іловайськ, Мушкетове - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Менчугове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6931 Іловайськ Ясинувата 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6932 Мушкетове Іловайськ 08.12 1 хв  08.13 Курсує щоденно - переглянути
6932 Ясинувата Іловайськ 08.26 1 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Менчугове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Менчугове