У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6663 Кременчук — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6663 сполученням Кременчук - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Кременчук о 08.46 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вагонозавод, 270 Км, Бурти, Павлиш, Озера, Лікарівка, 309 Км, Користівка, Алеївка, Пантаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.46
Крюків На Дніпрі 08.53 1 хв  08.54 7 хв 
Вагонозавод 08.58 1 хв  08.59 12 хв 
Маланівка 09.04 1 хв  09.05 18 хв 
270 Км 09.09 1 хв  09.10 23 хв 
Білецьківка 09.17 1 хв  09.18 31 хв 
Бурти 09.24 1 хв  09.25 38 хв 
Коцюбинський 09.34 1 хв  09.35 48 хв 
Павлиш 09.39 2 хв  09.41 53 хв 
294 Км 09.49 1 хв  09.50 1 г  3 хв 
Озера 09.53 1 хв  09.54 1 г  7 хв 
Новоолексіївка 09.59 1 хв  10.00 1 г  13 хв 
Лікарівка 10.04 2 хв  10.06 1 г  18 хв 
Кінний завод 10.09 1 хв  10.10 1 г  23 хв 
309 Км 10.12 1 хв  10.13 1 г  26 хв 
Березівка 10.16 1 хв  10.17 1 г  30 хв 
Користівка 10.23 2 хв  10.25 1 г  37 хв 
Протопопівка 10.30 2 хв  10.32 1 г  44 хв 
Алеївка 10.36 1 хв  10.37 1 г  50 хв 
Морозівка 10.43 1 хв  10.44 1 г  57 хв 
Пантаївка 10.50 2 хв  10.52 2 г  4 хв 
Пост 309 Км 11.06 1 хв  11.07 2 г  20 хв 
Знам'янка-Пас. 11.17 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6663 Кременчук — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031