У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6663 Кременчук — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кременчук - Знам'янка номер 6663 відправляється зі станції Кременчук о 08.46 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6663 Кременчук - Знам'янка пролягає по таким станціям як Вагонозавод, 270 Км, Бурти, Павлиш, Озера, Лікарівка, Березівка, Протопопівка, Морозівка, Пост 309 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.46
Крюків На Дніпрі 08.53 1 хв  08.54 7 хв 
Вагонозавод 08.58 1 хв  08.59 12 хв 
Маланівка 09.04 1 хв  09.05 18 хв 
270 Км 09.10 1 хв  09.11 24 хв 
Білецьківка 09.18 1 хв  09.19 32 хв 
Бурти 09.24 1 хв  09.25 38 хв 
Коцюбинський 09.34 1 хв  09.35 48 хв 
Павлиш 09.39 2 хв  09.41 53 хв 
294 Км 09.49 1 хв  09.50 1 г  3 хв 
Озера 09.53 1 хв  09.54 1 г  7 хв 
Новоолексіївка 09.59 1 хв  10.00 1 г  13 хв 
Лікарівка 10.04 2 хв  10.06 1 г  18 хв 
Кінний завод 10.09 1 хв  10.10 1 г  23 хв 
Березівка 10.16 1 хв  10.17 1 г  30 хв 
Користівка 10.23 2 хв  10.25 1 г  37 хв 
Протопопівка 10.30 2 хв  10.32 1 г  44 хв 
Алеївка 10.36 1 хв  10.37 1 г  50 хв 
Морозівка 10.43 1 хв  10.44 1 г  57 хв 
Пантаївка 10.50 2 хв  10.52 2 г  4 хв 
Пост 309 Км 11.06 1 хв  11.07 2 г  20 хв 
Знам'янка-Пас. 11.17 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6663 Кременчук — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031