У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6663 Кременчук — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кременчук - Знам'янка номер 6663 відправляється зі станції Кременчук о 08.46 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6663 Кременчук - Знам'янка пролягає по таким станціям як Вагонозавод, 270 Км, Бурти, Павлиш, Озера, Лікарівка, Березівка, Протопопівка, Морозівка, Пост 309 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.46
Крюків На Дніпрі 08.53 1 хв  08.54 7 хв 
Вагонозавод 08.58 1 хв  08.59 12 хв 
Маланівка 09.04 1 хв  09.05 18 хв 
270 Км 09.09 1 хв  09.10 23 хв 
Білецьківка 09.17 1 хв  09.18 31 хв 
Бурти 09.24 1 хв  09.25 38 хв 
Коцюбинський 09.34 1 хв  09.35 48 хв 
Павлиш 09.39 2 хв  09.41 53 хв 
294 Км 09.49 1 хв  09.50 1 г  3 хв 
Озера 09.53 1 хв  09.54 1 г  7 хв 
Новоолексіївка 09.59 1 хв  10.00 1 г  13 хв 
Лікарівка 10.04 2 хв  10.06 1 г  18 хв 
Кінний завод 10.09 1 хв  10.10 1 г  23 хв 
Березівка 10.16 1 хв  10.17 1 г  30 хв 
Користівка 10.23 2 хв  10.25 1 г  37 хв 
Протопопівка 10.30 2 хв  10.32 1 г  44 хв 
Алеївка 10.36 1 хв  10.37 1 г  50 хв 
Морозівка 10.43 1 хв  10.44 1 г  57 хв 
Пантаївка 10.50 2 хв  10.52 2 г  4 хв 
Пост 309 Км 11.06 1 хв  11.07 2 г  20 хв 
Знам'янка-Пас. 11.17 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6663 Кременчук — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930