У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Моспине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Моспине:

Актуальний розклад електричок по станції Моспине містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Моспине з такими станціями і населеними пунктами як Ясинувата-Пас., Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 50 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 49 Км, 44 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Моспине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Пас. - Іловайськ, Іловайськ - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Моспине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6931 Іловайськ Ясинувата 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6932 Ясинувата Іловайськ 08.49 1 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Моспине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Моспине