У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Можарове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Можарове:

Актуальний розклад електричок по станції Можарове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Можарове з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 47 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Канатове, 290 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Можарове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Можарове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6332 Помічна Знам'янка 10.29 1 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 15.08 2 хв  15.10 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 17.46 1 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Можарове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Можарове