З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Можарове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Можарове:

Актуальний розклад електричок по станції Можарове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Можарове з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас., Одеса-Головна, Олександрія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 07 хв до пункту призначення Олександрія. Найближчі станції та зупинні пункти Канатове, 290 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Можарове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Олександрія, Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Можарове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331* Олександрія Помічна 07.18 1 хв  07.19 Курсує щоденно - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 10.48 1 хв  10.49 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 14.21 2 хв  14.23 Курсує щоденно - переглянути
6334* Помічна Олександрія 18.06 1 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Можарове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Можарове

Від станції Можарове можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Можарове