У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мушкетове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мушкетове:

Актуальний розклад електричок по станції Мушкетове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мушкетове з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Ясинувата-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 50 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Донецьк 2, Заперевальний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мушкетове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Пас. - Мушкетове, Мушкетове - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мушкетове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 07.12 30 хв  07.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6931 Іловайськ Ясинувата 07.00 52 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6046 Ясинувата Мушкетове 17.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мушкетове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мушкетове