У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мушкетове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мушкетове:

Актуальний розклад електричок по станції Мушкетове містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мушкетове з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 07 г 19 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Заперевальний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мушкетове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Мушкетове, Мушкетове - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мушкетове відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6931 Іловайськ Мушкетове 06.53 Курсує щоденно - переглянути
6932 Мушкетове Іловайськ 07.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мушкетове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мушкетове