У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Милорадівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Милорадівка:

Актуальний розклад електричок по станції Милорадівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Милорадівка з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 02 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Сорокопанівка, Благословенна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Милорадівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний, Верхівцеве - Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Милорадівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6411 Верхівцеве Кривий Ріг 04.26 1 хв  04.27 Курсує щоденно - переглянути
6538 Кривий Ріг Дніпро 07.50 1 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
6011 Дніпро Кривий Ріг 09.25 1 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути
6022* Кривий Ріг Дніпро 11.38 1 хв  11.39 Курсує щоденно - переглянути
6027* Дніпро Кривий Ріг 15.33 1 хв  15.34 Курсує щоденно - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Милорадівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Милорадівка