У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мжа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мжа:

Актуальний розклад електричок по станції Мжа містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мжа з такими станціями і населеними пунктами як Зміїв, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 57 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 4 Км, 11 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мжа відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Зміїв, Зміїв - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мжа відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Харків Зміїв 04.56 1 хв  04.57 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 18.15 1 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути
6704 Зміїв Харків 19.56 1 хв  19.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мжа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мжа