У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6705 Харків-Пас. — Зміїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6705 сполученням Харків-Пас. - Зміїв відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.17 і прибуває на станцію Зміїв о 18.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, 4 Км, 11 Км, 16 Км, 23 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.17
Новоселівка 17.22 1 хв  17.23 5 хв 
Липовий Гай 17.27 2 хв  17.29 10 хв 
Карачівка 17.32 1 хв  17.33 15 хв 
Покотилівка 17.35 1 хв  17.36 18 хв 
Науковий 17.39 1 хв  17.40 22 хв 
Високий 17.42 1 хв  17.43 25 хв 
Зелений Гай 17.45 1 хв  17.46 28 хв 
Південний 17.48 1 хв  17.49 31 хв 
Комарівка 17.51 1 хв  17.52 34 хв 
Артемівка 17.55 1 хв  17.56 38 хв 
Мерефа 18.00 1 хв  18.01 43 хв 
4 Км 18.08 1 хв  18.09 51 хв 
Мжа 18.15 1 хв  18.16 58 хв 
11 Км 18.20 1 хв  18.21 1 г  3 хв 
14 Км 18.26 1 хв  18.27 1 г  9 хв 
16 Км 18.31 1 хв  18.32 1 г  14 хв 
Соколове 18.38 1 хв  18.39 1 г  21 хв 
23 Км 18.44 1 хв  18.45 1 г  27 хв 
27 Км 18.50 1 хв  18.51 1 г  33 хв 
Зміїв 18.58 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6705 Харків-Пас. — Зміїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31