У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новаківка:

Актуальний розклад електричок по станції Новаківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новаківка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас., Одеса-Головна, Олександрія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 37 хв до пункту призначення Олександрія. Найближчі станції та зупинні пункти Плетений Ташлик, 230 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новаківка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Олександрія, Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новаківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Олександрія Помічна 08.33 1 хв  08.34 Курсує щоденно - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 15.47 1 хв  15.48 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Олександрія 16.36 1 хв  16.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новаківка

Від станції Новаківка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Новаківка