У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новаківка:

Актуальний розклад електричок по станції Новаківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новаківка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас., Олександрія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 32 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Плетений Ташлик, 230 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новаківка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна, Помічна - Олександрія. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новаківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 08.42 1 хв  08.43 Курсує щоденно - переглянути
6332 Помічна Знам'янка 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Олександрія 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 16.31 1 хв  16.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новаківка