У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоград-Волинський 2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоград-Волинський 2:

Актуальний розклад електричок по станції Новоград-Волинський 2 містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новоград-Волинський 2 з такими станціями і населеними пунктами як Новоград-Волинський-1, Житомир. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 15 хв до пункту призначення Житомир. Найближчі станції та зупинні пункти Барвинівка, Гульськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новоград-Волинський 2 відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Новоград-Волинський-1 - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоград-Волинський 2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6411 Житомир Новоград-Волинський 09.57 1 хв  09.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6412 Новоград-Волинський Житомир 15.14 1 хв  15.15 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новоград-Волинський 2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоград-Волинський 2

У населеному пункті Новоград-Волинський є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Новоград-Волинський