У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6412 Новоград-Волинський-1 — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6412 сполученням Новоград-Волинський-1 - Житомир відправляється зі станції Новоград-Волинський-1 о 04.44 і прибуває на станцію Житомир о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гульськ, Барвинівка, Тетірка, Великий Луг, Стрибіж, Бабичівський, Колодіївка, Нова Вигода, Старт.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоград-Волинський-1 04.44
Смолка 04.56 2 хв  04.58 12 хв 
Гульськ 05.04 1 хв  05.05 20 хв 
Новоград-Волинський 2 05.12 1 хв  05.13 28 хв 
Барвинівка 05.19 1 хв  05.20 35 хв 
Лебедівка 05.26 1 хв  05.27 42 хв 
Тетірка 05.33 1 хв  05.34 49 хв 
Ходорівка 05.38 1 хв  05.39 54 хв 
Великий Луг 05.47 1 хв  05.48 1 г  3 хв 
Курне 05.56 2 хв  05.58 1 г  12 хв 
Стрибіж 06.04 1 хв  06.05 1 г  20 хв 
Неборівка 06.08 1 хв  06.09 1 г  24 хв 
Бабичівський 06.17 1 хв  06.18 1 г  33 хв 
Юлянівка 06.22 1 хв  06.23 1 г  38 хв 
Колодіївка 06.27 1 хв  06.28 1 г  43 хв 
Дубовець 06.36 2 хв  06.38 1 г  52 хв 
Нова Вигода 06.47 1 хв  06.48 2 г  3 хв 
Богунський 06.54 1 хв  06.55 2 г  10 хв 
Старт 07.01 1 хв  07.02 2 г  17 хв 
Крошня 07.07 1 хв  07.08 2 г  23 хв 
Житомир 07.15 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6412 Новоград-Волинський-1 — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031