У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новопетрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новопетрівка:

Актуальний розклад електричок по станції Новопетрівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новопетрівка з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Біла Криниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 00 хв до пункту призначення Біла Криниця. Найближчі станції та зупинні пункти Любине, Славутич. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новопетрівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Біла Криниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новопетрівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Новопетрівка - Миколаїв від 28.00 грн. (52.0 км)

  • Новопетрівка - Снігурівка від 15.90 грн. (15.0 км)

  • Новопетрівка - Біла Криниця від 30.00 грн. (65.0 км)

  • Новопетрівка - Березнегувате від 23.00 грн. (45.0 км)

  • Новопетрівка - Нове Садівництво від 23.00 грн. (46.0 км)

  • Новопетрівка - Лепетиха від 28.00 грн. (53.0 км)

  • Новопетрівка - Депо від 23.00 грн. (42.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Біла Криниця Миколаїв 06.03 2 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Біла Криниця 18.58 2 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новопетрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новопетрівка