У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новопетрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новопетрівка:

Актуальний розклад електричок по станції Новопетрівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новопетрівка з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Снігурівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 20 хв до пункту призначення Снігурівка. Найближчі станції та зупинні пункти Любине, Славутич. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новопетрівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Снігурівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новопетрівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Снігурівка Миколаїв 06.08 2 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Снігурівка 19.18 2 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новопетрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новопетрівка