У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нижанковичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нижанковичі:

Актуальний розклад електричок по станції Нижанковичі містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нижанковичі з такими станціями і населеними пунктами як Самбір. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 30 хв до пункту призначення Самбір. Найближчі станції та зупинні пункти Борщовичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нижанковичі відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Нижанковичі - Самбір. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нижанковичі відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
955-956 Самбір Нижанковичі 10.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
957-958 Нижанковичі Самбір 14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нижанковичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нижанковичі