У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олешин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олешин:

Актуальний розклад електричок по станції Олешин містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олешин з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 30 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Осташки, Гречани. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олешин відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олешин відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Олешин - Хмельницький від 15.00 грн. (11.7 км)

  • Олешин - Шепетівка(всі вокзали) від 35.00 грн. (110.3 км)

  • Олешин - Гречани від 15.00 грн. (4.8 км)

  • Олешин - Кам'янецький Переїзд від 15.00 грн. (9.2 км)

  • Олешин - Красилів від 15.00 грн. (30.5 км)

  • Олешин - Старокостянтинів від 20.00 грн. (47.7 км)

  • Олешин - Речовий ринок від 15.00 грн. (8.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6372 Гречани Шепетівка 17.29 1 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олешин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олешин