У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Оржиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Оржиця:

Актуальний розклад електричок по станції Оржиця містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Оржиця з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 35 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти 810 Км, Гребінка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Оржиця відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Оржиця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6092 Черкаси Гребінка 10.36 2 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 13.42 1 хв  13.43 Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 19.34 1 хв  19.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Оржиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Оржиця