У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Оржиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Оржиця:

Актуальний розклад електричок по станції Оржиця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Оржиця з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ім. Тараса Шевченка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 50 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти 810 Км, Гребінка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Оржиця відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, Гребінка - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Оржиця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6064 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 09.54 2 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
6063 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 13.36 1 хв  13.37 Курсує щоденно - переглянути
6070 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 19.38 1 хв  19.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6069 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 20.49 1 хв  20.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Оржиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Оржиця